weryfikacja-bukmacher

Przed wypłatą pieniędzy od bukmachera internetowego praktycznie zawsze będziesz musiał potwierdzić swoją tożsamość. Niektórzy bukmacherzy jak np. Unibet nie stosują tego w 100% przypadków, ale i tak przy drugiej czy trzeciej wypłacie mogą poprosić Cię o weryfikację danych osobowych.

Bardzo ważne jest podawanie prawdziwych danych osobowych przy rejestracji u bukmacherów. Bardzo często wykonując wpłatę pieniędzy do bukmachera trzeba to zrobić z konta bankowego czy konta Skrill o takich samych danych osobowych. Jednak najważniejszą sprawą jest wypłata pieniędzy – tutaj prawdziwe dane osobowe są konieczne, w innym przypadku bukmacher zwróci wpłacone pieniądze bez wygranych i zamknie nasze konto.

Jak są sposoby potwierdzenia danych osobowych u bukmacherów?

  • skan obu stron dowodu osobistego
  • skan prawa jazdy
  • skan paszportu

Nie muszą to być skany, mogą to być zdjęcia. Czasem do skanu paszportu trzeba dołączyć np. skan rachunku, gdyż na paszporcie nie ma adresu zamieszkania. Niekiedy dostępne są jeszcze inne metody weryfikacji, np. w Bet365 jest to wpisanie numeru paszportu, list pocztowy z kodem albo weryfikacja telefoniczna (pytania o dane osobowe, numer PESEL, adres zamieszkania itp).

Weryfikacja konta w Betclic

Weryfikacja konta w Betclic wygląda tak jak u innych bukmacherów – robimy skan dowodu lub paszportu, podajemy dane konta bankowego i wysyłamy je na stronie Betclic, klikając „Dodaj” w sekcji Konto -> Dokumenty.

Weryfikacja konta w Forbet

Napisaliśmy cały artykuł na temat metod i procesu weryfikacji konta w Forbet. Najłatwiej zrobić to poprzez weryfikację konta bankowego, ale więcej przeczytacie o tym w artykule, link powyżej.

  Weryfikacja konta (bankowego) w forBET