statystyki-bukmacherka Prowadzenie rejestru obstawianych zakładów może wydać się bezsensowne i czasochłonne, nawet nie przynoszące żadnych dodatkowych bonusów. Popełniasz jednak wielki błąd, jeśli tak myślisz, bo to właśnie zapisywanie zakładów jest ważne!

Najbardziej doświadczeni i profesjonalni gracze uważają, że fakt posiadania takiego rejestru jest absolutnie kluczowym do osiągnięcia sukcesu. Wszystkie te informacje pomogą Ci doprecyzować strategię i podnieść zysk w dłuższym okresie czasu. Możesz sprawdzić, gdzie najczęściej wygrywasz, które ligi czy sporty są najbardziej dochodowe dla Ciebie, jakie zakłady nie przynoszą jakiegokolwiek sukcesu lub jak reagujesz na szeregi porażek. Tak samo znajdziesz odpowiedzi na pytania czy Twój plan zarządzania funduszem działa i czy jesteś odpowiednio zdyscyplinowany.

Faktycznie, może być ciężko wypisywać wyniki, gdy obecnie przegrywasz od dłuższego czasu, ale jeśli myślisz w kategoriach długofalowych i taki zysk Cię interesuje oraz chcesz zostać prawdziwym graczem, to musisz trzymać rejestr swoich zakładów. Zarówno porażki, jak i wygrane pozwolą zobrazować Ci Twoje mocne cechy oraz słabości. Trzymanie spisu obstawianych zakładów jest naprawdę ważne, jeśli podchodzisz do bukmacherki poważnie.

Obecnie, jest to dość prosta procedura i nie pochłania aż tak wiele czasu. Jest wiele internetowych serwisów i usług, a komputery posiadają odpowiednie programy, aby pomóc Ci w prowadzeniu rejestru oszczędzając Ci wiele czasu. Możesz używać arkusza kalkulacyjnego Excel, aby trzymać i analizować te zakłady lub po prostu zapisywać to w zeszycie.

  Rodzaje przelewów bankowych