neteller-platnosci

NETELLER jest jednym z najczęściej używanych portfeli elektronicznych na rynku, szczególnie przy transakcjach związanych z bukmacherami. Został założony przez grupę NETELLER Plc w 1999 roku i jest jedną z największych firm pozwalających na płatności internetowe. Są także instaCASH, NetBanx, 1-pay.com, Centricom oraz POLi tuż obok NETELLER-a.

Rejestracja w NETELLER

Wejdź na stronę www.neteller.com, kliknij „Join for free” i zarejestruj się za darmo. Pamiętaj jednak, aby podawać wyłącznie prawdziwe dane.

Jak działa NETELLER?

Dostaniesz się do swojego konta NETELLER Express automatycznie po utworzeniu konta. Po potwierdzeniu swojej tożsamości dostaniesz NETELLER Extended (stąd możesz wypłacać pieniądze).

Każde konto posiada numer identyfikacyjny składający się z 12 cyfr, do którego należy kolejny numer ID złożony z 6 cyfr. Do identyfikacji tej tożsamości, by móc korzystać też z konta, potrzebne jest hasło dające możliwość dokonywania zakupów.

Wpłata pieniędzy na konto NETELLER

Możesz wpłacać pieniądze na swoje konto za pomocą kart kredytowych (VISA, MasterCard), przelewu bankowego (około 2 – 3 dni), giropay, POLi, VISA Electron lub Maestro.

Przesyłanie pieniędzy z NETELLER do firm internetowych

Transfer pieniędzy z konta NETELLER na strony zakładów bukmacherskich przebiegają natychmiastowo i bez prowizji (w większości przypadków). Większość bukmacherów nie bierze od graczy 1,9 % od wpłacanej kwoty.

Przyjmowanie pieniędzy na konto NETELLER od firm internetowych

Transfer pieniędzy ze strony zakładu bukmacherskiego zajmuje 2 godziny, ale może też zająć nawet 60 godzin (wszystko zależy od danej firmy).

Wypłacanie pieniędzy z konta NETELLER

Możesz wypłacać pieniądze z konta NETELLER za pomocą przelewu bankowego (3 do 5 dni) lub czeku (14 do 30 dni). Możesz wysłać pieniądze na kartę prepaid (karta NETELLER od MaestroCard), którą możesz używać do wypłacania pieniędzy z bankomatu.

Pomoc techniczna w NETELLER

Wsparcie techniczne dla użytkowników jest dostępne 24 godziny na dobę. Możesz napisać e-mail, zadzwonić lub za skontaktować się za pomocą czatu na żywo.

  Karta Skrill - jak założyć, opłaty, limity i opinie

Czy NETELLER pobiera prowizje od transakcji?

Wpłaty na konto NETELLER

  • przelew bankowy (głównie bez prowizji),
  • karty kredytowe (1,5 % – 1,75 %).

Wpłaty na rzecz zakładów świadczących usługi bukmacherskie i podobne są w większości dokonywane bez prowizji. Przed wysłaniem pieniędzy na stronę bukmachera upewnij się, że zapoznałeś się z warunkami korzystania z tej strony. W przypadku wysyłania pieniędzy do osoby prywatnej (indywidualnej) jest ustawiona na 1,9 % danej kwoty (minimum 1 dolar amerykański).

Wypłaty z konta NETELLER

  • przelew bankowy (7,5 €),
  • czek (7,5 €),
  • karta prepaid (naładowanie przez NETELLER kosztuje 0,75 €, ale pojedyncza aktywacja kosztuje 7,5 €. Wypłata z bankomatu kosztuje 7,5€, wypłata w walucie obcej jest ustawiona na 2,5 % prowizji od danej kwoty).

Limity na koncie NETELLER

  • NETELLER Express (limit transferu zwiększył się do 2 500 €),
  • NETELLER Extended (ten typ konta oferuje wyższe limity wpłat).

Co powinieneś wiedzieć?

Prowizja od transferu pieniędzy z jednego konta NETELLER na drugie jest równ

a: 1,9 % (min. 1 dolar amerykański).

Dostępne waluty w NETELLER to: euro, funt brytyjski, korona szwedzka, dolar kanadyjski, dolar amerykański, dolar australijski, jen japoński, korona duńska, polski złoty, rupia indyjska, forint węgierski, korona norweska, nowa leja rumuńska, nowy lew bułgarski, korona estońska, lit litewski oraz łat łotewski.