karta-skrill Jedną z zalet posiadania konta w Skrill-u jest możliwość wyrobienia karty debetowej MasterCard powiązanej z naszym kontem Skrill.

Od 2016 roku wszystkie nowe karty Skrill są zbliżeniowe i można nimi płacić w sklepach stacjonarnych w Polsce i na całym świecie, a także w sklepach internetowych. Dostępne są też wypłaty z bankomatów z prowizją 1,75%, jednak wszystkie inne płatności są darmowe. Opłata coroczna za użytkowanie karty Skrill to 10 euro.

Jak założyć kartę Skrill?

Założenie karty debetowej Skrill jest bardzo proste. Wystarczy zalogować się na swoje konto Skrill i złożyć wniosek o wydanie karty – trzeba mieć na koncie 10 euro, które zostaną pobrane. Po złożeniu wniosku i zapłaceniu za kartę powinna ona dotrzeć w ciągu 10 dni roboczych na nasz adres domowy.

Karta przyjdzie prawdopodobnie Royal Mail-em z Wielkiej Brytanii w formie listu priorytetowego, w kopercie znajdzie się instrukcja aktywacji karty i sama karta. W następnym liście, który wysyłany jest w odstępie 2-3 dni przyjdzie do nas list z PIN-em, oczywiście ze względów bezpieczeństwa. Aktywacja to już formalność, trzeba zalogować się do Skrilla i postępować według instrukcji z listu.

Karta Skrill – opłaty

Główna opłata za korzystanie z karty Skrill to 10 euro rocznie. Poza tym obowiązuje stała opłata przy wypłacie we wszystkich bankomatach w wysokości 1,75% oraz niewielka prowizja przy wymianie walut.

Płatność w Internecie, np. w sklepach internetowych, na Allegro jest bezpłatna. Tak samo bezpłatna jest wpłata przelewem bankowym czy wydanie nowego kodu PIN przy chęci jego zmiany.

Karta Skrill – limity

Używanie karty Skrill ma pewne limity. Kartą można wypłacić maksymalnie 250 euro (około 1100zł) dziennie. Przy płatnościach w Internecie można kupić produkty czy usługi za maksymalnie 1000 euro (ok. 4450zł) w ramach jednej transakcji.

Jaka jest nasza opinia o karcie Skrill? Warto, karta działa bezproblemowo, można nią płacić przez internet, we wszystkich sklepach naziemnych, zarówno w Polsce jak i zagranicą.

  Neteller