W związku z ustawą hazardową wprowadzoną w Polsce w 2017 roku, każdy grający na terenie Polski może korzystać jedynie z usług bukmacherów legalnie zarejestrowanych w Polsce. Poniżej prezentujemy pełną listę legalnych podmiotów oferujących zakłady bukmacherskie w Polsce.

Lista legalnych bukmacherów internetowych w Polsce 2023

BukmacherBonusStrona www
BetclicCashback do 500 PLNbetclic.pl
E-toto100% do 500 PLNetoto.pl
ForBet50% do 600 PLNiforbet.pl
Fortuna110 PLN Zakład bez ryzyka + 400 PLNefortuna.pl
LvBet100% do 100 PLNlvbet.pl
Milenium50% do 500 PLNmilenium.pl
STS100% do 500 PLNsts.pl
Totolotek100% do 500 PLNtotolotek.pl

Jak sprawdzić, który bukmacher jest legalny w Polsce?

Wystarczy spojrzeć do listy bukmacherów powyżej, jest ona cały czas aktualizowana. Jeśli chcesz być w 100% pewny, który bukmacher jest legalny to możesz wejść na stronę Ministerstwa Finansów. Znajduje się tam lista zezwoleń i wszystkie podmioty, które uzyskały zgodę Ministra Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych (bukmacherskich) przez Internet. Dokument jest dostępny pod tym linkiem: tutaj

Jakie warunki musi spełnić bukmacher, aby być legalny?

Podstawowym warunkiem jest siedziba firmy czy spółki na terenie Polski. Dlatego właśnie bukmacherzy naziemni jak STS czy Fortuna uzyskali jako pierwsi licencje na legalne prowadzenie zakładów bukmacherskich w Internecie. Drugi warunek to oczywiście odprowadzanie należnych podatków w Polsce, są one znaczne, dlatego tak niewielu bukmacherów zagranicznych decyduje się na uzyskanie polskiej licencji na prowadzenie legalnego biznesu w Polsce.

  Bezpieczny system płatności PayPal u polskich bukmacherów