Niezależnie czy obstawiamy zakłady na żywo czy nie, warto obejrzeć czasem rozgrywki na żywo. Telewizja nie ma już monopolu na legalne transmisje meczów czy wydarzeń sportowych – większość z nich możemy bez problemu obejrzeć za pośrednictwem sieci internetowej. W jaki sposób? Jest wiele metod, czasem musimy sięgnąć po różne źródła, jeśli zależy nam na konkretnych meczach.

Oglądanie meczów u bukmacherów

Większość polskich, jak i zagranicznych bukmacherów oferuje jakąś pulę transmisji wydarzeń sportowych, które można obstawiać u nich na żywo, tzw. live. Do oglądania transmisji trzeba być oczywiście zarejestrowanym graczem, ale zwykle nie trzeba nawet wpłacać pieniędzy na swoje konto, żeby móc cieszyć się z transmisji.

Z polskich bukmacherów takie transmisje na żywo oferuje Fortuna – https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/pomoc/mobile/transmisje_live/index.html

Z zagranicznych bukmacherów szeroką gamę transmisji ma bet365, betfair, sportingbet, unibet, bwin i wiele innych.

Oglądania meczów na innych stronach

Mecze polskiej reprezentacji często obejrzymy na http://www.tvp.pl/

Wydarzenia sportowe z oferty Polsatu obejrzymy w Internecie za pomocą Ipli – https://www.ipla.tv/start

Mecze polskiej LOTTO Ekstraklasy obejrzymy na oficjalnym kanale Dailymotion naszej ligi. Wszystkie materiały są tam łatwo dostępne, ale do oglądania meczów na żywo musimy być poza granicami Polski lub skorzystać z tzw. VPN-a, tutaj poradnik.

Jeśli interesują nas zagraniczne mecze z angielskim lub innym komentarzem to dobrym źródłem jest Reddit i subreddit r/soccerstreams. Edycja: subreddit soccer streams został zbanowany na reddicie, obecnie streamy stamtąd można oglądać np. za pośrednictwem strony  https://www.reddit-soccerstreams.com/

  Na co zwracać uwagę przy wyborze bukmachera?