Zastanawiając się nad wyborem odpowiedniego bukmachera, wiele osób ma trudności z podjęciem decyzji. Zadowolenie z przyszłej współpracy z bukmacherem można ocenić na podstawie analizy jakości jego oferty powitalnej. Nie chodzi tu wyłącznie o ilość bonusów, lecz o ich realny potencjał do generowania pierwszych zysków. Forbet od lat plasuje się w czołówce rankingów bukmacherskich w kategorii pakietów startowych dla nowych graczy. Na co możemy liczyć, rejestrując konto w Forbet? W jaki sposób bukmacher stara się przyciągnąć potencjalnych graczy i co oferuje im na dobry początek? Zapraszamy do lektury artykułu, który opisuje propozycje Forbet skierowane do nowych użytkowników.

Bonus powitalny od Forbet – co otrzymamy po rejestracji?

Rejestracja konta w Forbet daje dostęp do pełnej oferty zakładowej bukmachera, otwierając zarazem pakiet wielu bonusów powitalnych. Oferta Forbet na start składa się z trzech głównych elementów: zakładu bez ryzyka, bonusu powitalnego do pierwszej i drugiej wpłaty, a także 14-dniowej gry bez podatku.

Dzięki tak dużej liczbie propozycji, nowi gracze niemal na pewno osiągną zyski z tytułu promocji. Zacznijmy od omówienia zakładu bez ryzyka, którego wysokość oferta Forbet na start ustaliła na 200 zł. Zakład bez ryzyka warto zawsze obstawiać po maksymalnej stawce określonej przez bukmachera, gdyż, jak sama nazwa wskazuje, nie ponosimy żadnego ryzyka utraty środków. Jeśli przegramy, otrzymamy zwrot pieniędzy na konto bonusowe (w Forbet otrzymany zwrot należy jeszcze obrócić 4 razy po kursie 2.00). Wygrana daje natomiast szansę na pokaźne zyski.

Forbet dla graczy – nagroda za wpłaty na konto depozytowe

Bonus powitalny Forbet przyznaje także od wpłaty na depozyt. Dla pierwszej wpłaty bonus powitalny od Forbet wynosi maksymalnie 2000 zł. Jest to promocja 100% co oznacza, że aby otrzymać 2000 zł na konto bonusowe, trzeba taką samą kwotą zasilić konto depozytowe. Forbet zasługuje na uznanie dzięki niewygórowanym warunkom obrotu dla środków bonusowych. Fundusze promocyjne muszą być obrócone tylko dwa razy na kuponie AKO, którego kurs minimalny wynosi jedynie 2.50.

  Zakład na powyżej 4.5 rzutów rożnych, co to znaczy?

Druga wpłata na depozycie spotyka się z nagrodą ze strony Forbet w postaci mechanizmu określanego jako MaxiZysk. Forbet dla graczy przygotował specjalny rodzaj zakładu, wobec którego stosuje się dwukrotny mnożnik wygranej. Maksymalna stawka na kuponie uprawniająca do skorzystania z promocji wynosi 200 zł. Przykładowo, jeśli obstawimy 200 zł po kursie 3.00, potencjalna wygrana wyniesie 528 zł (pamiętajmy o podatku). Dzięki MaxiZysk, poprawne typowanie przyniesie wygraną 1056 zł!

Natomiast weryfikacja konta w Forbet jest całkiem prosta i standardowa, możemy to zrobić w kilkanaście minut poprzez weryfikację swojego polskiego konta bankowego u tego bukmachera.

Bonus powitalny Forbet – ocena promocji

Forbet posiada jedną z najskuteczniejszych promocji powitalnych na rynku. Nowi użytkownicy serwisu internetowego zyskują ogromne możliwości zyskownego typowania. Nie bez znaczenia pozostaje tutaj także 14-dniowy okres gry bez podatku. Wprawdzie zakres tej promocji bukmacher ograniczył do kuponów AKO z trzema zdarzeniami, to jednak deklaracja zwiększenia wygranych o 14% przyciąga bardzo wielu graczy. Aktualnych informacji o promocjach w Forbet warto szukać na stronie zawodtyper.pl. Serwis Zawód Typer stanowi miejsce stworzone dla pasjonatów obstawiania zakładów sportowych, dając im wszelką niezbędną wiedzę do budowy skutecznej strategii.