Bet365 wprowadził 3 marca 2017 roku dwie nowości przy obstawianiu wyników sportowych. Jest to auto zamknięcie zakładu, czyli rozszerzenie istniejącej już funkcji zamknij zakład oraz edytuj zakład – bardzo ciekawe innowacje. Poniżej bardziej szczegółowy opis zmian.

Auto-zamknięcie

Opcja Zamknij zakład jest często używana przez klientów do uzyskania zwrotu za zakład przed jego normalnym rozstrzygnięciem. Wraz z wprowadzeniem Auto-zamknięcia, ta funkcja została teraz rozszerzona, abyś miał jeszcze większą kontrolę nad swoimi zakładami. Możesz teraz ustawić określoną wartość auto-zamknięcia, która zostanie automatycznie uruchomiona, kiedy ta kwota zostanie osiągnięta lub przekroczona, nawet po wylogowaniu.

Aby ustawić zasadę Auto-zamknięcia zakładu, kliknij na ikonkę koła zębatego po prawej stronie przycisku Zamknij zakład, wpisz wybrany limit, który chciałbyś ustawić w sekcji ‘Jeżeli wartość osiągnie’, następnie wybierz ‘Utwórz zasadę’.

Możesz również ustawić zasadę Auto-zamknięcia dla części swojego zakładu. To pozwoli Ci na wybranie określonej wartości zamknięcia zakładu, którą chcesz rozliczyć, pozostawiając resztę Twojej stawki do rozliczenia zgodnie z końcowym wynikiem. Aby zobaczyć więcej informacji i Regulamin dla funkcji Auto-zamknięcie, prosimy kliknąć tutaj.

Edytuj zakład

Nasza nowa funkcja Edytuj zakład oferuje możliwość dodania, zamiany lub usunięcia selekcji z nierozliczonych prostych zakładów akumulowanych – przedmeczowych i na żywo. W przypadku nierozliczonych zakładów pojedynczych, masz możliwość zamiany lub dodania selekcji.

Funkcja Edytuj zakład jest oferowana, kiedy funkcja Zamknij zakład jest dostępna dla wszystkich nierozliczonych selekcji w Twoim zakładzie i tam, gdzie wynik zakładu nie został jeszcze określony. Oznacza to, że nawet w przypadku, gdy kilka selekcji z Twojego zakładu akumulowanego zostało już rozstrzygniętych, to nadal masz możliwość skorzystania z funkcji Edytuj zakład.