Bukmacher Totolotek powstał w 1992 roku i od tej pory działa jako organizator zakładów wzajemnych. Totolotek jest bukmacherem działającym na licencji Ministerstwa Finansów i stanowi część międzynarodowej grupy Intralot będącą jedną z największych i najbardziej uznanych marek na rynku gier liczbowych, loterii oraz zakładów sportowych na świecie.

Kilka podstawowych informacji o Totolotku

Totolotek to najstarszy w Polsce bukmacher stacjonarny, który od 2013 roku działa również online dzięki wersji internetowej. Nowych użytkowników bardzo często zachęca za pomocą m.in. obfitych bonusów powitalnych oraz bogatej oferty zakładów. Trzeba jednak wiedzieć również, że Totolotek niechlubnie słynie również z nieco wyższej marży niż u konkurencji, co objawia się w wysokości kursów, które są nieco niższe. Oferta firmy to przede wszystkim: zakłady sportowe, zakłady na żywo, Toto-Liga oraz Toto-Gol (totalizatory piłkarskie), Toto-Mix, wyścigi psów czyli Toto-Racing, jak również totalizator konny Toto-lotek. Ponadto jako bukmacher internetowy Totolotek może pochwalić się również profesjonalnym serwisem wyników na żywo, a także statystykami sportowymi.

Oferta bukmachera Totolotek

Bukmacher w swojej ofercie skupia się w głównej mierze na piłce nożnej oraz tenisie. O ile bardzo szeroka oferta na zakłady piłki nożnej stanowi podstawę i fundament każdego bukmachera, o tyle z tenisem bywa bardzo różnie. Totolotek zadbał jednak o fanów tego wspaniałego i widowiskowego sportu jakim jest tenis oferując rynki na wielu płaszczyznach turniejów ATP, WTA, ITF czy też challengerów. Ponadto fani siatkówki, piłki ręcznej, boksu, koszykówki czy hokeja również znajdą tutaj coś odpowiedniego dla siebie.
Trzeba podkreślić, że w ofercie bukmachera można znaleźć obszerną ofertę na Ekstraklasę. Co ważne – Totolotek jest oficjalnym sponsorem czterech polskich drużyn grających obecnie w Ekstraklasie: Wisła Kraków, Jagiellonia Białystok, Górnik Zabrze oraz Lechia Gdańsk.

Bonusy w Totolotku

Totolotek oferuje bardzo interesujący bonus powitalny, który do pierwszej wpłaty doda 100% pierwszego depozytu (max 700 zł). Warunkiem otrzymania tej kwoty jest trzykrotny obrót depozytu i bonusu po minimalnym kursie 2,0. Na start bukmacher oferuje również freebet w wysokości 10 zł, po którym w razie przegranej gracz nie straci pieniędzy.
Totolotek stawia na smartfony i obstawianie zakładów właśnie za ich pomocą. Tylko tutaj można liczyć na granie na niższym podatku (6% na aplikacji mobilnej, natomiast 12% w przypadku strony internetowej). Przy pierwszym kuponie na aplikacji mobilnej gracz otrzyma również freebet w wysokości 5 zł. Ponadto Totolotek posiada w swojej ofercie promocyjnej piątkową akcję „GRAM GRUBO”, gdzie każdy kupon zagrany po minimalnym kursie 2,0 i za stawkę 100 zł jest zwolniony z podatku, jak również „BONUS KING”, który każdego dnia jest inny i zapewnia dodatkowe przywileje.

  Forbet

Płatności w Totolotku

Pod względem płatności Totolotek nie odbiega od pozostałych bukmacherów – istnieje możliwość ekspresowej wpłaty na konto za pomocą przelewu DotPay z ponad 20 dostępnych w Polsce banków. Ponadto wpłaty na konto można również dokonać za pomocą karty PaySafeCard.

Zalety Totolotka:
– szeroka i bogata oferta,
– atrakcyjne warunki gry zwłaszcza za pomocą aplikacji mobilnej,
– możliwość wypłaty pieniędzy za pomocą karty PaySafeCard,
– interesujące bonusy i promocje,
– polski support,
– dodatkowy bonus za polecenie gracza,
– oferta zakładów na żywo,
– specjalne oferty: Toto-Liga oraz Toto-Gol,
– stacjonarne punkty przyjmowania zakładów.