STS (Star- Typ Sport) to jeden z najstarszych polskich bukmacherów naziemnych jak i internetowych. Szacuje się, że STS to największy legalnie działający w Polsce bukmacher posiadający zgodę Ministerstwa Finansów RP na prowadzenie zakładów bukmacherskich na terenie kraju. Bez obaw można więc korzystać z oferowanych przez niego możliwości jednocześnie odkrywając rozrywkę związaną z typowaniem zakładów.

Obstawiać w STS może dokonać każda osoba mająca ukończone 18 lat. Aby wziąć udział w zakładzie trzeba wpłacić określoną stawkę, można typować różnego rodzaju imprezy sportowe, jak wyniki meczów siatkarskich czy koszykarskich, ale i inne wydarzenia o charakterze społecznym, politycznym czy kulturalnym. Minimalna kwota wpłaty to 1 zł, serwis internetowy posiada system szybkich wpłat i jest dostępny codziennie od 10.00 do 24.00. Zakłady można składać w stacjonarnych placówkach bukmachera oraz za pośrednictwem serwisu internetowego. Złożony zakład w momencie, kiedy zostanie potwierdzony nie może już zostać zmodyfikowany. Wystarczy więc obrać typ, wpłacić i śledzić wyniki rozgrywki, z czym również wiążą się niemałe emocje.

Obstawianie w STS przez Internet

Zarówno dla gracza jak i dla bukmachera stawka jak i kurs, jaki obowiązywał w dniu składania zakładu są wiążące. Warto także wiedzieć o tym, że to bukmacher nakłada ograniczenie maksymalnej kwoty wygranej w danym zakładzie, nieograniczona jest natomiast wysokość kursu. Generalnie można przyjąć zasadę, że limit wygranej w STS wynosi 10 tysięcy złotych. W ofercie STS gracze znajdą zarówno zakłady pojedyncze jak i akumulowane, jeśli chodzi natomiast o zakłady za pośrednictwem strony internetowej, dodatkowo gracze mogą obstawiać także zakłady na żywo. Warto także zaznaczyć, że silna pozycja na rynku tego bukmachera to nie tylko bogata oferta, prosty system typowania, przejrzyste reguł gry i możliwość typowania online jak i w kolekturach- to także wprowadzanie innowacji. To pierwszy bukmacher w Polsce, który wprowadził usługę Live Tracker, która pozwala na śledzenie na żywo sytuacji rozgrywki sportowej. Taka możliwość dostępna jest w przypadku niektórych rozgrywek i stanowi niemałą atrakcję.

  E-toto

Każdy gracz na stronie internetowej posiada swoje konto, gdzie ewentualnie jest naliczana jego wygrana, którą można następnie przelać na swoje konto bankowe do 3 miesięcy czasu. Wszystkie wyniki zakładów są publikowane w serwisie. Od każdej wygranej kwoty trzeba jeszcze odjąć 12% wartość podatku- reszta to wygrana.

Bonusy w STS

Za pośrednictwem serwisu internetowego możemy zapoznać się z aktualną ofertą bonusów. Wielu graczy z pewnością skusi możliwość otrzymania dodatkowej kwoty do wykorzystania w typowaniu lub też opcja ‘typowania na próbę’. Obecnie dostępne bonusy, z których może skorzystać użytkownik posiadający konto w systemie:
– Bonus 500 PLN na start- bonusowa kwota po wydaniu określonej kwoty na typy.
– 20 PLN freebet- możliwość wypróbowania obstawiania bez konieczności deponowania środków.
– Polubisz poniedziałek- w każdy poniedziałek nagradzane są osoby będące najbardziej aktywne w ubiegłym tygodniu. Wygraną stanowią vouchery o wartości od 20 do 100zł.
– Bonus za zaproszenie kumpla- 50 PLN za każdego kolegę, który zacznie grać w STS

Warto także wspomnieć, że Star Typ Sport jest także oficjalnym partnerem reprezentacji Polski oraz sponsorem strategicznym KKS Lech Poznań. Jeśli więc chcemy rozpocząć swoją przygodę z zakładami – warto wejść na stronę tego bukmachera i spróbować swoich sił w serwisie o ugruntowanej pozycji i dobrej renomie.