Milenium jest polskim bukmacherem, który działa nie tylko w punktach naziemnych, ale również oferuje możliwość obstawiania zakładów w internecie.

Kilka słów o bukmacherze Milenium

Milenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to spółka handlowa zarejestrowana w Poznaniu, jednak z siedzibą przeniesioną do Zielonej Góry. Milenium prowadzi działalność bukmacherską na terenie Polski i przyjmuje zakłady w ponad 250 punktach stacjonarnych. Biel i czerwień w logu spółki nawiązuje do faktu, iż jej kapitał jest w 100% polski. Ponadto bukmacher może się pochwalić koncesją wydaną przez Ministra Finansów Rzeczpospolitej Polskiej na prowadzenie zakładów wzajemnych zarówno w placówkach stacjonarnych, jak i w internecie. Oznacza to, że usługi bukmachera są w pełni legalne i nie wiążą się z żadnym ryzykiem prawnym po stronie graczy. Ponadto wydana koncesja zobowiązuje również Milenium do odprowadzania podatku w wysokości 12% wkładu wniesionego przez gracza. Bukmacher w pełni respektuje także wszelkie przepisy regulaminu dotyczące odpowiedzialnej gry oraz bezpieczeństwa i przetwarzania danych osobowych, jakie zawarte są w Ustawie o Grach Hazardowych.

Milenium rozpoczęło swoją działalność w październiku 2004 roku z 15 naziemnymi punktami stacjonarnymi, jednak od tamtego czasu bukmacher stale się rozwija oferują nowe usługi i ciekawe bonusy dla graczy. Warto również wspomnieć, że Milenium zajmuje się także sponsoringiem zarówno drużyn, jak i wydarzeń sportowych. Od sezonu 2012/2013 aż do 2015/2016 Milenium było oficjalnym sponsorem koszykarskiej Tauron Basket Ligi. Bukmacher sponsorował także spotkania polskiej Ekstraklasy, a także inne dyscypliny sportu, między innymi pojedynki MMA. Od 2016 roku spółka jest oficjalnym sponsorem Zagłębia Lubin, z którym podpisała trzyletnią umowę obejmującą wsparcie finansowe oraz marketingowe.

Oferta bukmacherska Milenium

Bukmacher zajmuje się przyjmowaniem zakładów na kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, między innymi piłkę nożną, siatkówkę, tenis, golf, piłkę ręczną, rozgrywki e-sportowe oraz na wydarzenia niezwiązane ze sportem, między innymi polityczne, jak np. wybory. Należy podkreślić, że pomimo długiej tradycji nie jest to konserwatywny bukmacher, ponieważ ciągle wprowadza nowe usługi do swojej oferty. W punktach stacjonarnych od dawna możliwe jest dokonywanie zakładów LIVE oglądając mecz na telewizorze, natomiast fani grania przez internet mogą skorzystać z przejrzystej strony internetowej, a także aplikacji mobilnej.

  BetClic

Sporym atutem bukmachera są dostępne promocje, dzięki którym wygrane na kuponach są jeszcze większe. Bonus 5-10-15 pozwala na powiększenie swojej wygranej o 5%, 10%, a nawet o 15%, natomiast zakłady zawarte w czasie Happy Hour nie są pomniejszane o należny podatek VAT. Milenium jako jeden z nielicznych bukmacherów oferuje również darmowy zakład na dowolne zdarzenie z oferty i bez ograniczeń czasowych.

Główne zalety Milenium:
– strona i obsługa dostępna w języku polskim,
– dostępne punkty stacjonarne,
– możliwość obstawiania zakładów przez internet oraz za pomocą aplikacji mobilnej przez całą dobę,
– kursy na ogół lepsze niż u innych, polskich bukmacherów,
– po każdym zakładzie można wygraną od razu spieniężyć,
– support mailowy oraz live-chat na stronie,
– dostępne obszerne statystyki,
– szeroka oferta i miła atmosfera,
– ładna szata graficzna.