LVbet to stosunkowo nowa marka na rynku bukmacherskim, która stara się zyskać przychylność osób lubiących obstawiać zakłady. Sama marka opisując sposób działania na rynku mówi, że stawia na kreatywność, dynamiczny rozwój, świeżość marki, a także na jak najbardziej zróżnicowaną ofertę.

Pomysł na markę oraz oferta dla graczy

Nazwa bukmachera LVbet wywodzi się od nazwy jednego z napojów energetycznych- Las Vegas. Firma ma siedzibę w Polsce, nie musimy też obawiać się o legalność działalności tego bukmachera, gdyż działa on z poszanowaniem prawa polskiego oraz praw Unii Europejskiej dotyczących bezpieczeństwa gier online.

W ofercie bukmachera znajdziemy zakłady sportowe oraz oczywiście zakłady sportowe online, gdzie możemy grać jako zarejestrowany użytkownik posiadający swoje konto użytkownika. Obecnie bukmacher deklaruje, że oferta zakładów nie ogranicza się jedynie do dyscyplin sportowych, w ramach jakich można obstawiać zakłady stale się poszerza, wchodząc obecnie na stronę w zakładce zakładów bukmacherskich znajdziemy aż 49 różnych kategorii. Oczywiście, na tej liście znajdują się te najpopularniejsze dyscypliny sportowe, takie jak piłka nożna, hokej, tenis czy siatkówka. Znajdziemy tam jednak także dyscypliny, które nie są związane ze sportem, takie jak te dotyczące filmów i seriali, wydarzeń politycznych, wydarzeń specjalnych czy też Eurowizji. Reasumując, bukmacher ten cieszy się bardzo dobrą opinią na rynku w kwestii ilości możliwych zakładów.

Na stronie bukmachera w specjalnej zakładce znajdziemy także możliwość typowania zakładów live na żywo. Praktycznie o każdej porze można tutaj znaleźć coś ciekawego, co może nam dostarczyć rozrywki obstawiania interesujących zakładów.

Co można wygrać? Z jakich bonusów skorzystać?

Jeśli chodzi o stawki kursów, LVbet nie odbiega zbytnio od swojej konkurencji na rynku polskim. Stawki są standaryzowane, trzeba także pamiętać o konieczności zapłacenia podatku od ewentualnej wygranej, ale jest on oczywiście odprowadzany automatycznie od wartości zakładu i ewentualnej wygranej.

  Fortuna

Jak każdy bukmacher internetowy, tak i LVbet chce skusić nas ofertą aktualnych promocji. Należą do nich takie oferty jak:
– Bonus powitalny- 100% od pierwszego depozytu.
– Specjalna promocja dla kibiców Widzewa Łódź.
– Promocja dla kibiców Arki Gdynia.
– Promocja dla kibiców Wisły Płock.
– Promocja dla kibiców Wisły Kraków.
– Promocja dla kibiców Lechii Tomaszów Mazowiecki.
– Wpłać minimum 50 PLN, a otrzymasz kalendarz LVbet.
– Promocja Łap LV punkty- za każde wydane 25 PLN gracz może otrzymać gratisowo 1 punkt, który może potem wykorzystać w systemie.

Jak wielu bukmacherów tak i LVbet sponsoruje kluby piłkarskie, obecnie jest sponsorem Lechii Gdańsk i Wisły Kraków.

Największe zalety LVbet

To przede wszystkim wiarygodność, rzetelność i całkowita legalność prowadzonych działań. Dodatkowo, oprócz strony internetowej bukmacher posiada także punkty naziemne. LVbet to także bogata i bardzo różnorodna oferta zakładów z różnych kategorii- w takiej ofercie każdy pasjonat zakładów będzie w stanie znaleźć coś dla siebie. Aby zagrać wystarczy wpłacić kwotę minimalną, która wynosi 25 PLN. Minimalna stawka zakładu to 1 PLN. Warto więc próbować swoich szans!

Opinie o LVbet

Trudno o wiele opinii na temat LVbet-u, bo to młody bukmacher. Jest on jednak w pełni legalny i zarejestrowany w Polsce, także nie powinno być żadnych obaw obstawiając u niego. Jedyne co może się stać to ewentualne limity na wygrane, ale nie mamy jeszcze takich informacji od użytkowników LVbet-u. Jeśli miałeś/aś już styczność z tym bukiem, to wyraź swoją opinię w komentarzu poniżej.