Fortuna to jedna z najpopularniejszych w Polsce firm bukmacherskich, która założona została w 1996 roku. Warto wspomnieć jedna o tym, że na samym początku firma znana była pod nazwą Profesjonał Sp. z o.o., dopiero na przełomie 2007/2008 roku spółka zmieniła swoją nazwę na Fortuna Zakłady Bukmacherskie. W dzisiejszych czasach w Polsce można spotkać blisko 500 punktów przyjmowania zakładów bukmacherskich, a firma zatrudnia ponad 900 pracowników. Od 2012 roku Fortuna uzyskała pozwolenie na prowadzenie działalności w naszym kraju także za pośrednictwem internetu.

Oferta bukmacherska Fortuny

Głównym przedmiotem działalności firmy Fortuna jest oczywiście organizowanie zakładów bukmacherskich nie tylko na wyniki wydarzeń sportowych, ale również na wyniki wydarzeń społecznych, politycznych i kulturalnych. Fortuna oferuje całkiem atrakcyjne kursy na wydarzenia sportowe. Warto podkreślić że firma zaangażowana jest także w bardzo wiele działalności charytatywnych, a spora część zysku przeznaczona jest na wspieranie i rozpowszechnianie rozwoju sportowego dzieci i młodzieży. Od 2001 roku Fortuna wydaje swój własny tygodnik, który zawiera ofertę zakładów bukmacherskich, tabele oraz najnowsze statystyki wydarzeń sportowych.

Jak działa Fortuna?

Aby skorzystać z oferty bukmachera Fortuna można odwiedzić jeden z stacjonarnych punktów, gdzie można obstawić dowolne wydarzenie. W punktach można oczywiście nie tylko się założyć, ale również skorzystać z profesjonalnych rad, które dotyczą sposobu obstawiania wydarzeń, czy też pozyskiwania promocji. Od 2012 roku można obstawiać mecze via Internet, dzięki czemu można zaoszczędzić mnóstwo czasu, pieniędzy i nerwów. Godna uwagi jest przede wszystkim specjalna aplikacja mobilna, dzięki której można obstawiać mecze praktycznie z każdego miejsca na ziemi za pomocą swojego telefonu komórkowego. Aplikacje Fortuny dostępne są na dwie najpopularniejsze platformy mobilne, czyli na Androida i Apple iOS. Dzięki aplikacji można nie tylko obstawiać mecze, ale również zobaczyć transmisję na żywo, czy też sprawdzić swoje kupony, czy przypadkiem nie wygraliśmy.

  Forbet

Fortuna oferuje zakłady przedmeczowe, jak i live w internecie oraz w sieci ponad 500 punktów stacjonarnych. Posiada szeroką ofertę na piłkę nożną, tenis czy koszykówkę, ale także mniej popularne dyscypliny jak baseball, futsal czy krykiet. W Fortunie typować można także rozstrzygnięcia wydarzeń społecznych, czy politycznych.