ForBet to jeden z najnowszych polskich i legalnych internetowych serwisów bukmacherskich. Jego popularność, wiąże się m.in z oferowanymi bonusami, a także przyjaznym interfejsem strony internetowej.

Strona przyciąga nie tylko nowe osoby, które pragną związać się z zakładami bukmacherskimi, ale również zagorzałych fanów tej rozrywki. Serwis proponuje bonusy, nie tylko dla najnowszych użytkowników, ale również stałych klientów.

ForBet rozpoczął swoją działalność w 2016 roku, stając się jednym z pierwszych bukmacherów, którzy otrzymali licencję na działalność bukmacherską online w Polsce. Od początku swojej działalności ForBet stawiał na nowoczesne rozwiązania technologiczne i szeroką ofertę zakładów sportowych.

forBET posiada polską licencję, przez co jest legalnym polskim bukmacherem, co wiąże się z 12-procentowym podatkiem od każdego zakładu, ale bukmacher w ramach promocji koszta te bierze na swoje barki, co powoduje, że gracze mają okazje obstawiać bez podatku. forBET jest sponsorem m.in. siatkarskiej Plus Ligi czy drużyny piłkarskiej ŁKS Łódź.

Bukmacher oferuje zakłady przedmeczowe i LIVE z ponad 20 dyscyplin sportowych. Główną ofertą forBET są zakłady na piłkę nożną, tenis, siatkówkę i koszykówkę. Dla pojedynczych meczów piłkarskich oferuje kursy na ponad 100 różnych rynków.

forBET współpracuje m.in. z telewizją Eleven Sports, co pozwala zyskać graczom bukmachera darmowy dostęp do sportowych kanałów tej stacji na okres miesiąca.

Bonus w forBET

Na początek warto skorzystać z bonusu, który zapewni nam podwojenie naszej pierwszej wpłaty. Każdy nowo zarejestrowany użytkownik może otrzymać 100% bonusu do 600zł, co jest jednym z najlepszych bonusów bukmacherskich obecnie w Polsce. W celu otrzymania bonusu musimy wpłacić minimum 20zł, ale może to być dowolna kwota w przedziale 20-600zł, wpłacając np. 300zł dostaniemy dodatkowe 300zł, czyli łącznie będziemy mieć 600zł na obstawianie.

Kod bonusowy w forBET

Aktualny kod bonusowy w forBET to: EXTRABET. Aby z niego skorzystać wystarczy założyć nowe konto przechodząc do formularza rejestracyjnego i wpisać kod w trzecim kroki zakładania konta. Dzięki wpisaniu tego kodu przy rejestracji otrzymamy: możliwość skorzystania z bonusu 100% do 600 PLN + 50 PLN EXTRA + 12% do wygranej.

  LVbet

Okres wakacyjny sprzyja konkursom. Właściciele zakładu bukmacherskiego, również zapewnili swoim klientom rozrywkę na letnie miesiące. Pula nagród konkursu polegającego na codziennym obstawianiu zakładów (za minimum 30 zł), jest bardzo wysoka, dlatego warto skorzystać z możliwości wygrania dodatkowych środków pieniężnych.

Jeżeli klient uwielbia zawierać zakłady codziennie, to również znajdzie coś dla siebie w serwisie. Od 1 czerwca do 31 sierpnia bieżącego roku trwa „Letni Maraton”. Ta internetowa impreza polega na codziennym typowaniu wyników. Środki przeznaczone na nagrody to, aż 30 000 złotych, które po zakończeniu rywalizacji zostaną podzielone pośród wszystkich uczestników spełniających kryteria. Ponadto serwis oferuje bonusy pocieszenia dla klientów, których kupony okażą się pechowe.

Decydując się na korzystanie z serwisu warto, jednak pamiętać, że oprócz przywilejów klienci posiadają również obowiązki. Po pierwsze, z strony korzystać mogą jedynie osoby pełnoletnie. Ponadto użytkowników obowiązuje zapoznanie się, a także przestrzeganie regulaminów. Ich akceptacja równoznaczna jest z możliwością dołączenia do grona obstawiających.

Jeżeli jesteśmy początkowymi graczami, możemy także korzystać z zakładki pomoc. Jej zawartość przeznaczona jest dla początkujących, jak i wprawionych uczestników. Zawiera ona odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Skorzystanie z niej jest samą przyjemnością.

Posiadając informacje na temat bonusów, a także oferowanej pomocy – warto następnie zapoznać się z ofertą zakładów. Jakie jednak zakłady można zawierać poprzez serwis? Właściciele strony umożliwiają klientom obstawienie zakładów zarówno bukmacherskich, jak i zakładów live. Oferowane kursy są bardzo korzystne, dlatego serwis zyskuje rzesze nowych klientów.

Nowością dla klientów powinna być, również zakłada „Dla uzależnionych”. Polityka firmy zawiera zapis dotyczący przeciwdziałania uzależnieniom. Na stronie internetowej znajduje się ankieta, na którą warto w czasie rejestracji, lub po zwrócić uwagę. Odpowiedzi na pytania umożliwiają wykrycie uzależnienia w każdym stadium. Ponadto serwis promuje informacje dotyczące pomocy osobom uzależnionym i można znaleźć na nim dane kontaktowe przeznaczone dla osób uzależnionych.

  BetClic

Dlatego najważniejszą informacją jest ta, by grać mądrze i z głową.

Weryfikacja konta w Forbet

W ForBet istnieje możliwość założenia Konta Stałego od razu podczas pierwszej rejestracji, albo przejścia na nie z Konta Tymczasowego. Proces rejestracji Konta Stałego obejmuje weryfikację danych osobowych, która może być przeprowadzona za pośrednictwem bankowości elektronicznej (opcja MOJE ID) lub poprzez wypełnienie formularza, gdzie podajesz swoje dane, takie jak data urodzenia, imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, e-mail, nazwa użytkownika i hasło oraz załączasz skan dowodu tożsamości. W przypadku przechodzenia na Konto Stałe z Konta Tymczasowego, proces weryfikacji jest podobny i można go przeprowadzić zarówno w wersji komputerowej, jak i mobilnej strony bukmachera.