E-toto to stosunkowo nowa spółka handlowa, która przyjmuje zakłady bukmacherskie zarówno w punktach naziemnych, jak i w internecie.

Kilka słów o E-toto

E-toto Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. działa od 2011 roku, która mimo swojej relatywnie krótkiej działalności zdążyła już zdobyć dość szerokie grono stałych klientów zadowolonych z jej usług. Pomimo, iż ten bukmacher nie jest tak znany jak jego nieco starsi konkurencji w postaci STS lub Milenium, to działalność firmy w internecie staje się coraz popularniejsza. Jest to spółka o polskim kapitale działająca na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministra Finansów Rzeczpospolitej Polskiej, a jej siedziba mieści się w Warszawie.

Należy podkreślić, że bukmacher ten jest tylko trochę mniej popularny od swoich konkurentów z uwagi na fakt, iż postawił on na rozwój swoich usług za pomocą oferowania zakładów bukmacherskich online. Z kolei te najbardziej znane firmy oferowały swoje usługi w znacznej ilości punktów stacjonarnych zanim jeszcze zakłady bukmacherskie w internecie na stałe rozpowszechniły się w Polsce.

E-toto posiada nieco ponad 30 placówek stacjonarnych głównie w Warszawie i Krakowie, natomiast od listopada 2014 roku przyjmuje on zakłady przez internet między godziną 8.00 a 22.00. Głównym przedmiotem działalności bukmachera jest organizowanie zakładów na wyniki wydarzeń sportowych, społecznych i politycznych.
Firma aktywnie zajmuje się również sponsoringiem wspierając dwa znane kluby piłkarskie: Polonia Warszawa oraz Piast Gliwice.

Oferta bukmachera E-toto

Strona internetowa bukmachera należy do bardzo przejrzystych i czytelnych głównie dzięki licznym ulepszeniom, które weszły w życie w 2016 roku. Interfejs nie jest zbyt przeładowany oraz nie ma na nim nadmiaru informacji, co stanowi zazwyczaj główny błąd pozostałych bukmacherów. Ponadto istnieje możliwość typowania za pomocą urządzeń mobilnych, co w znacznym stopniu ułatwia i usprawnia cały proces.

Dzięki temu, że weryfikacja danych osobowych następuje już w momencie rejestracji na stronie bukmachera, nie ma w późniejszym czasie żadnych problemów przy wypłacie środków zgromadzonych na koncie. Wszystkie wypłaty są realizowane na podane konto bankowe, natomiast przelanie środków następuje w ciągu kilku dni w zależności od konkretnego banku.

  Milenium

Bukmacher oferuje również możliwość indywidualnej negocjacji kursów w przypadku dużych stawek. Jednak, aby rozpocząć typowanie na stronie internetowej E-toto należy być osobą pełnoletnią zgodnie z regulaminem ustawy antyhazardowej.

Bonusy i promocje w E-toto

E-toto oferuje swoim klientom bonus w wysokości 500 zł od pierwszej wypłaconej kwoty (jest to bonus w wysokości 100%). Aby go otrzymać należy spełnić poniższe warunki:
– dokonać wypłaty w wysokości 500 zł,
– bonus zostanie przyznany nie w momencie wypłaty, jednak przy wykonaniu obrotu. Oznacza to, że należy dokonać 4-krotnego obrotu wpłaconych środków po minimalnym kursie 2.0, aby bukmacher mógł przyznać bonus, który można wypłacić od razu.

Główne zalety E-toto:
– obsługa strony internetowej w języku polskim,
– dostępne punkty stacjonarne,
– duży bonus powitalny oraz dość łatwe warunku jego uzyskania,
– bogata oferta,
– możliwość negocjacji kursów,
– szybkie wypłaty,
– przejrzysta i przyjemna dla oka grafika strony internetowej.