titanbet TitanBet jest stosunkowo nowym bukmacherem na rynku, pochodzi z tej samej spółki, która tworzyła TitanCasino i TitanPoker.

TitanBet jest zdeterminowany, aby zaistnieć w biznesie zakładów sportowych, a ich strona internetowa jest nieźle zarządzana od 2009 roku.  Jest przejrzysta, możesz łatwo i szybko zlokalizować i obstawiać zakłady. Na zdecydowany plus są oferowane kursy, a TitanBet jest jednym z lepszych obecnie, jeśli chodzi o zakłady skumulowane na faworytów z Premier League, Ligi Mistrzów i La Liga.

Oferta TitanBet ma także ciekawe dodatki, np. bonus dla nowych użytkowników w wysokości 35 funtów jako 100 % trafiony zakład (bez ryzyka utraty). Jest to dobra opcja na założenie konta w TitanBet, który ma wiele interesujących możliwości zakładów na wydarzenia już trwające, np. piłka nożna, tenis ziemny jako dwie najważniejsze dyscypliny. Są też sekcje odnoszące się do statystyk lub wyników na żywo, które są kontrolowane przez Bet Radar.

Dodatkowe informacje

Wielu z nas widziało, jak Titanpoker.com odnosił sukcesy internetowe, ale nasuwa się pytanie czy TitanBet odniesie podobny sukces w zakładach sportowych.

TitanBet ustawił promocje w wysokości 100 milionów funtów podczas Mistrzostw Świata w 2010 roku, a jeden z klientów wygrał 1 milion funtów. Ze strony internetowej wynika i jest jasne, że marka Titan stara się powiększyć ofertę, szczególnie jako, że odniosła świetne wyniki w internetowym pokerze.

TitanBet przyznaje, że ma około 7,5 tysiąca dziennych zakładów dla klientów, limity są tylko na bardzo wysokie stawki. Ci, co posiadają już konto na Titan Poker, mogą użyć ich systemu jednego portfela, aby obstawić zakłady bukmacherskie. Są oni chronieni przez Playtech, olbrzymią firmę znajdują się na giełdzie londyńskiej, więc jest oczywiste, że chcą konkurować z większymi brytyjskimi bukmacherami i przyciągnąć więcej klientów dobrymi ofertami.

Oferta i kursy

  Rivalo

TitanBet swoją ofertą pokrywa prawie 20 sportów, włączając w to wyścigi konne. Podobnie jak wielu innych bukmacherów, to właśnie w ofercie dotyczącej piłki nożnej jest największy wybór, szczególnie, gdy chodzi o wydarzenia już trwające. Jest około 30 lig krajowych i pucharów, z dużą ilością dostępnych rynków z wieloma opcja przedmeczowymi dla gier angielskiej Premier League takich jak poniżej / powyżej, dokładny wynik, podwójna szansa czy wynik do przerwy / wynik końcowy.

Kursy oferowane na dane wydarzenia są konkurencyjne z racji niskich marż na nie. Można zauważyć też, że TitanBet nie boi się dawać nieco wyższych kursów na faworytów w meczach piłki nożnej, szczególnie w meczach FA Cup.

Strona internetowa

TitanBet jest jedynym bukmacherem, który daje Ci ogromny wybór tapet, warto odnotować, że na stronie znajduje się wiele przydatnych informacji i funkcji. Jest zaprojektowana z tradycyjnym menu znajdującym się w lewej części strony, zawierającym dyscypliny sportowe, daje też możliwość odszukania konkretnego zakładu, jaki interesowałby klienta. W centrum strony można dostrzec wyświetlanie najnowszych wydarzeń sportowych, chociaż mogłoby to zostać lepiej zaprezentowane, jeśli chodzi o detale danych spotkań.

Jako, że TitanBet jest pod opieką firmy Playtech, jest jasne, że obsługa obstawiania wydarzeń na żywo jest całkiem niezła, TitanBet posiada dynamiczną obsługę kursów meczowych i statystyk. Zawieranie zakładu jest bezpieczne, a wybrany zakład jest pokazywany automatycznie po jego dokonaniu. Poszczególne podstrony ładują się szybko a jeśli klikniesz w menu po lewej stronie na daną dyscyplinę, będziesz mógł z listy rozwijanej wybrać to, co Cię interesuje, a TitanBet zadbało o to, żeby wydarzenia były uporządkowane alfabetycznie.