Opinia o Pinnacle Sports
  • Bukmacher z najlepszymi możliwymi kursami na rynku - 10/10
    10/10

pinnacle-sports

Pinnacle Sports powstało w 1998 roku, a obecnie obsługuje graczy z ponad 100 krajów świata, w 14 językach. Byli pierwszą firmą bukmacherską na świecie, która podniósła kursy o około 10% w stosunku do innych bukmacherów.

Jest to bukmacher ze świetną reputacją na rynku, który charakteryzuje się zdecydowanie najniższymi prowizjami od obstawianych zakładów. Kiedy inny bukmacherzy biorą zwykle 5-20% od każdego zakładu (zamiast oferować kurs 2.0 oferują np. 1.8), to średnia prowizja Pinnacle wynosi około 2% (z poprzedniego przykładu oferują kurs 1.98). Bardzo wysokie kursy to jednak nie jedyny atut Pinnacle Sports.

Zaufanie graczy na całym świecie zdobyli sobie bardzo wysokimi limitami na zakłady (nawet do 50 tysięcy funtów na jeden zakład), a także faktem, że nie mają kompletnie nic przeciwko ludziom wygrywającym spore pieniądze. Kiedy u innych bukmacherów zdarzają się sytuacje zmniejszania maksymalnych limitów na zakłady czy w skrajnych przypadkach zamykania kont, to w Pinnacle Sports nigdy się nie zdarza.

Pinnacle bardzo rzadko oferuje bonusy pieniężne dla nowych graczy, jak 99% bukmacherów. Zamiast tego firma skoncentrowała się właśnie na oferowaniu możliwie najwyższych kursów na zakłady sportowe. Przy dłuższym czy regularnym obstawianiu to chyba najlepszy bonus z możliwych, gdyż przy każdym wygranym typie jesteśmy dodatkowo kilkanaście procent do przodu.

Strona internetowa Pinnacle odstrasza trochę archaistyczną budową i lekką niewygodą w użytkowaniu, jednak to drobnostki w porównaniu do świetnych kursów i możliwości obstawiania bardzo wysokich kwot na zakłady, bez martwienia się o nałożenie limitów czy inne nieprzyjemności.

Oferta Pinnacle to nie tylko zakłady sportowe, ale również kasyno, w którym można grać o pieniądze, albo o nic i poker (blackjack, ruletka, holdem i kilkanaście innych).

  Betsson

Metody wpłaty pieniędzy w Pinnacle Sports

Bank wireBank Wire TransferSkrill_iconSkrill
ClickandBuy_logo_smClickandBuyNETELLER_iconNETELLER
credit_visa_master_iconCredit CardNETELLER_1pay_iconNETELLER (1-PAY)
delta_iconDelta Debit CardsPoli_iconPOLi
entroPay_icon.gifEntroPay Virtual Cardp24_iconPrzelewy24
instant_debit_iconINSTADEBITSofort_IconSofortüberweisung
maestro_iconMaestro/Switch Debit CardsMonetaMoneta
qiwiQIWI Walletweb_money_iconWebMoney
UkashUkashChinese Debit CardChinese Debit Card
iDebitiDebit

Wypłaty można dokonywać za pomocą przelewu bankowego, ClickandBuy, kart debetowych i kredytowych, karty wirtualnej EntroPay, MoneyBookers, NETeller, karty VISA Electron i WebMoney.

Wspierane języki w Pinnacle Sports to: angielski, chiński, fiński, francuski, hebrajski, hiszpański, japoński, niemiecki, norweski, polski, portugalski, rosyjski, szwedzki, tajski oraz włoski.