• Zaufany bukmacher, od dłuższego czasu na rynku, którego twarzą jest prezes PZPN Zbigniew Boniek. - 8/10
    8/10

expekt-bukmacher Gry i zakłady rozlokowane są na wielu platformach internetowych. Zazwyczaj trudno jest znaleźć wszystkie w jednym miejscu, wyjątkiem jest Expekt platforma, która zrzesza wszystkie gry, zakłady bukmacherskie oraz kasyno w jednym.

Kilka słów o Expekcie

Expekt został założony w 199 roku przez Christiana Haupta i Conny’ego Gesara i jest jednym z bukmacherów posiadanym przez Mangas Group. Pierwszymi dostępnymi na ich stronie językami były angielski i szwedzki i to właśnie na obszarze Skandynawii Expekt zawsze miał silną pozycję wraz z solidną bazą ustawioną w Danii i Norwegii. Jednakże ostatnie parę lat pokazało, że umacnia się baza klientów w środkowej części Europy.

Expekt początkowo miał siedzibę w Londynie, chociaż w 2000 roku została przeniesiona na Maltę, gdzie są objęci licencją. Expekt przyznaje, że ma ponad 1,5 miliona użytkowników na całym świecie, wielu z nich chętnie korzysta z kasyna internetowego lub pokera. Warto odnotować, że chcą wzmocnić swoją pozycję na całym świecie jako, że wspierają takie języki jak czeski, chorwacki, węgierski, grecki, turecki, rosyjski, estoński, litewski, łotewski, tajski i indonezyjski.

Dlaczego Expekt?

Na korzyść tego bukmachera przemawia przede wszystkim wygoda i bezpieczeństwo stosowania. Grać i obstawiać można na wielu poziomach, platforma oferuje zarówno wersje dla zaawansowanych, jak i początkujących graczy. Niewątpliwie największą zaletą jest różnorodność oraz mnogość poszczególnych gier, Expekt największe emocje gwarantuje w soboty, kiedy to w panelu znaleźć można nawet 10 000 różnych zakładów.

Gra w Expekt jest całkowicie legalna a nad całością zakładów czuwają międzynarodowe inspekcje ds. gier i zakładów. Ruletka, Blackjack, czy Poker to tylko niektóre z kultowych gier, jakie można znaleźć w tym kasynie. Liczne certyfikaty i współprace (między innymi z największymi europejskimi bankami) sprawiają, że Expekt to lider w swojej branży

  William Hill

Bonusy w Expekt

Expekt oferuje powitalny bonus w wysokości nawet 220 złotych a także program lojalnościowy, dzięki któremu możemy zdobywać punkty. W klubie dostępne są cztery poziomy: brązowy, srebrny, złoty i platynowy z tym, że nowy gracz rozpoczyna zbieranie punktów od poziomu brązowego.

Wpłaty i wypłaty w Expekt

Ogromną zaletą bukmachera jest fakt, że wpłat i wypłat można dokonać w każdym momencie, punkty zgromadzone na koncie mogą być wymienione zarówno na gotówkę, jak i na środki potrzebne do gry. Dostępne metody płatności prezentowane są w zakładce oznaczonej takim samym tytułem. Wpłat dokonywać można zarówno przez kartę kredytową, jak i Skrilla, Neteller lub przelewy bankowe.

Expekt to całkowicie profesjonalna platforma, która szerzy nie tylko zabawę i możliwość zarobkowania na niej, ale również odpowiedzialną i przemyślaną grę. Na stronie (która zresztą posiada bardzo estetyczną i przyjemną szatę graficzną) dostępne są informacje i porady na temat gier hazardowych, bezpieczeństwa czy też udziału nieletnich w grach.

Bukmacher obsługuje infolinię oraz support e-mailowy, który w każdej chwili gotowy jest odpowiedzieć na nasze pytania. Wydaje się, że Expekt to jedyny, tak bezpieczny bukmacher, który dodatkowo serwuje nam proste zasady i prowadzi przez cały proces rejestracji, gry i wypłaty.

Expekt.com działa w wielu krajach i od lat cieszy się ogromnym powodzeniem, wpływ na ten fakt ma przede wszystkim profesjonalizm i jasne warunki uczestnictwa w grach. Warto przyjrzeć się bliżej ofercie tego bukmachera.