bwin-logo Bwin, znane wcześniej jako betandwin, zostało założone w 1997 roku i jest na giełdzie od 2000 roku. Zbudowane na Gibraltarze, nie jest największym bukmacherem w Wielkiej Brytanii, ale ma wielki zasięg europejski, szczególnie w krajach takich jak Hiszpania i Niemcy, gdzie mają ponad milion użytkowników. Partnerstwo i sponsorowanie takich klubów jak Real Madryt, AC Milan i Bayern Monachium pomogło bwin zostać jednym z największych bukmacherów internetowych na świecie.

Oferta kursów na wydarzenia sportowe

Bwin posiada szeroką ofertę piłki nożnej dla swoich klientów i jeśli lubisz obstawiać mecze ligowe, to ten bukmacher jest dla Ciebie. Są dostępne ligi z Europy, Południowej Ameryki i Azji, oczywiście z dobrymi kursami , chociaż trzeba przyznać, że nie próbują i odcinają się za bardzo od cen.

Użytkownicy mogą wybrać spoza 90 dyscyplin sportowych w Bwin, dzięki czemu odskakują większości konkurencji. 30 tysięcy zakładów jest dostępnych dziennie i wiele z nich posiada możliwość obstawiania na żywo wraz z transmisją online, co jest świetną reklamą dla tego bukmachera i kolejnym niewątpliwym plusem.

Jest też usługa wspierająca wyścigi Formuły 1, tenisa ziemnego i koszykówkę (wszystkie popularne sporty w Hiszpanii). Bwin próbuje publikować kursy szybciej i są wyższe niż te ustalane przez innych bukmacherów.

Funkcjonalność strony internetowej

Strona bwin  wyróżnia się z tłumu z wielu powodów. Jest na niej obrotowa grafika, promowanie nadchodzących wydarzeń i tym podobne. Będąc w motywie Live, znajdziesz ofertę wydarzeń już trwających po prawej stronie, listę dyscyplin po lewej stronie.

Dodatkowo rejestracja i umieszczenie zakładów jest bardzo przyjazne potencjalnym klientom, możesz obstawiać bezpiecznie! Strona jest dostępna w 20 językach i zawiera parę ciekawych usług jak wyniki na żywo, statystyki, wyniki, tutorial pierwszego zakładu i skróty meczów niemieckiej Bundesligi.

Jeśli lubisz obstawianie wydarzeń na żywo, powinieneś poważnie podejść do oferty bwin najszybciej, jak to możliwe. Obsługa wydarzeń na żywo jest naprawdę dobra i dynamiczna, bet365 zapożyczył pomysł to stworzenia czegoś podobnego i jest prawdą, że bwin jest wzorem dla innych. Usługa transmisji na żywo jest fantastyczna i w pełni warta założenia tam konta, darmowy zakład 20 funtów jest do zdobycia, jeśli założysz nowe konto bwin.

  Betfair