Opinia o Betsson
  • Bukmacher z dość szeroką ofertą i ciekawym bonusem startowym - 8/10
    8/10

betsson-bukmacherWiele powodów przemawia za rejestracją w Betsson, który jest szwedzkim bukmacherem z niezłą pozycją na rynku. Jeśli jesteś zainteresowany obstawianiem we wszystkich europejskich ligach, podobnie jak wielu europejskich sportach, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Możesz być pewny, że kursy oferowane przez Betsson są przystępne i konkurencyjne, a dodatkowo posiadają usługę obstawiania na żywo, również z niezłymi okazjami.

Betsson posiada obsługę klientów 24 godziny na dobę, dodatkowo wsparcie i możliwości komunikacji przez czat. Strona jest przyjazna w obsłudze dla użytkowników i niewiele innych stron oferuje tyle możliwości zakładów piłkarskich. Jest to na pewno jedna z przyczyn, dlaczego Betsson został bukmacherem internetowym w 2012 roku.

Dołącz do Betsson już teraz i użyj kodu MAXIMUMBONUS podczas rejestracji, aby otrzymać najlepszy bonus, a jest nim 100 % zwrot pierwszego zakładu do 45 funtów, dostępny dla klientów z Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Ciekawostki

Betsson jest wciąż rozszerzającą się szwedzką firmą zajmującą się bukmacherstwem i grami, założoną w 2000 roku. Możesz zauważyć, że oferują dużą liczbę usług, włączając zakłady sportowe, poker, kasyno i gry, a także posiadają tzw. zdrapki.

Posiada licencję na terenie Europy i jest na giełdzie skandynawskiej. Przyznaje, że zatrudnia ponad 800 osób i jest szczególnie popularny w krajach Europy Północnej jak Szwecja i Dania. Betsson jest zarejestrowany na Malcie, jednym z państw członkowskich Unii Europejskiej.

Oferowane kursy

Betsson w swojej ofercie pokrywa większość wydarzeń z wielu różnych dyscyplin sportowych. Jest 11,5 tysiąca rynków i ponad 10 tysięcy z nich w swoich ofertach ma mecze piłki nożnej, przez co skupiają one najwięcej uwagi. Wszystkie najważniejsze europejskie, azjatyckie i południowoafrykańskie ligi są dostępne w Betsson, a można się spodziewać, że więcej niż 50 rynków skupiać się będzie na czołowych wydarzeniach piłkarskich, np. na Lidze Mistrzów.

  Expekt

Wszystkie ważne wydarzenia i mecze są dostępne także do obstawiania live, jednak z mniejszą liczbą możliwości obstawania, chociaż kursy powinny to zrekompensować, zresztą Betsson przeważne oferuje lepsze kursy niż inni bukmacherzy internetowi. Poza piłką nożną, futbol amerykański, piłka ręczna, tenis ziemny, boks czy hokej na lodzie są kolejnymi dyscyplinami objętymi dość szeroką ofertą.

Strona www

Strona Betsson jest dostępna w 19 językach, włączając język francuski, holenderski i grecki. Pomimo, że strona główna promuje bardziej gry online, oferta zakładów bukmacherskich jest przedstawiona w bardziej tradycyjnym stylu, w menu w lewej części strony wraz z polem wyszukiwania, dzięki któremu możesz szybko zlokalizować swoje zakłady. Jest dużo rynków dostępnych dla każdego sportu, co na pewno cieszy każdego użytkownika.

Jest bardzo łatwo znaleźć swój zakład klikając w menu po lewej stronie czy też używając pola wyszukiwania, rynki są wypisane na górze strony, aby zaoszczędzić czas użytkownikom przy przewijaniu w dół. W środku ekranu znajduje się ciekawa grafika typu flash, reklamująca najnowsze wydarzenia sportowe, a tuż pod nią znajduje się odnośnik do wydarzeń live. Sekcja ta jest dobrze skonstruowana, są do wyboru najnowsze wydarzenia, które są sporządzone w chronologicznej kolejności w menu po lewej stronie.