bukmacher-betclicBetClic, to jedna z wielu istniejących na rynku firm bukmacherskich, w której możliwe jest robienie zakładów poprzez internet. Spółka zarejestrowana jest na Gibraltarze, dlatego też działa na podstawie licencji Remote Gambling License, czyli licencji uprawniającej do prowadzenia internetowych zakładów bukmacherskich i gier.

Na rynku uchodzi za firmę o dużej ofercie oraz firmę godną zaufania. Zarejestrowani w BetClic użytkownicy mogą w prosty sposób zawrzeć zakłady. Muszą oni w tym celu założyć konto. Użytkownikiem firmy bukmacherskiej, z uwagi na charakter jej działalności zostać może wyłącznie osoba pełnoletnia, która poda wymagane przy rejestracji dane, a także świadoma jest możliwości utraty pieniędzy w grach hazardowych.

Jak większość z firm bukmacherskich, także BetClic umożliwia swoim użytkownikom robienie zakładów sportowych, czyli typowanie wyników bieżących i przyszłych rozgrywek sportowych. Możliwe jest obstawianie wyników spotkań piłki nożnej, tenisa, koszykówki, siatkówki i wielu, wielu innych dyscyplin a także rozgrywek sportowych (w tym Ligi Mistrzów).

Zakłady można zawierać w kilku różnych walutach – m.in. złotówkach, Euro, koronach, forintach, czy dolarach. To zdecydowanie duży plus dla klientów przebywających w różnych lokalizacjach i operujących różnymi jednostkami walutowymi.

Każdy klient BetClic, aby móc zacząć uczestniczyć w zakładach bukmacherskich, musi dokonać wpłaty na swoje konto w serwisie. Dzięki wpłacie możliwe jest zawieranie różnego rodzaju zakładów, zgodnie z obowiązującymi kursami. Im lepszy kurs oraz większa ilość zainwestowanej gotówki, tym większa wygrana w razie prawidłowego wytypowania wyniku przez posiadacza konta w serwisie.

Zakładanie konta w BetClic oraz dokonywanie wszelkich dyspozycji, transakcji, zawierania zakładów jest bardzo proste. Firma dba o wysoki poziom oferowanych przez siebie usług oraz o zadowolenie klienta, w tym i o dobrą jego obsługę, dlatego w razie jakichkolwiek pytań czy problemów, użytkownik skontaktować może się z profesjonalnie działającą i szybko reagującą Obsługą Klienta.

Z opinii użytkowników serwisu wynika, że BetClic jest bukmacherem szybkim, nowoczesnym oraz przyjaznym. Cieszy się sporym powodzeniem również z uwagi na bogatą ofertę zakładów, w tym możliwość skorzystania z darmowych usług, typu kasyno online (można zagrać m.in. w ruletkę oraz pokera). Również w kasynie o ile wybierze się opcję gry na pieniądze, możliwe są olbrzymie wygrane.

Jako jeden z nielicznych serwisów, BetClic gwarantuje swoim klientom grę bez ryzyka- zakład do 200 zł zawarty przez nowo zarejestrowanego użytkownika zapewnia wygraną, lub … zwrot kapitału!

I właśnie dlatego serwis ten zdobywa coraz większą popularność i cieszy się dobrą renomą.