bukmacher-betclic BetClic, to jedna z wielu istniejących na rynku firm bukmacherskich, w której możliwe jest robienie zakładów poprzez internet. Spółka zarejestrowana jest na Gibraltarze, dlatego też działa na podstawie licencji Remote Gambling License, czyli licencji uprawniającej do prowadzenia internetowych zakładów bukmacherskich i gier. W Polsce Betclic działa przez BEM Operations Limited i przedstawiciela Gaming in Poland, dzięki czemu od 2019 zarejestrowani są jako legalny polski bukmacher na liście ministerstwa.

Na rynku uchodzi za firmę o dużej ofercie oraz firmę godną zaufania. Zarejestrowani w BetClic użytkownicy mogą w prosty sposób zawrzeć zakłady. Muszą oni w tym celu założyć konto. Graczem firmy bukmacherskiej, z uwagi na charakter jej działalności zostać może wyłącznie osoba pełnoletnia, która poda wymagane przy rejestracji dane, a także świadoma jest możliwości utraty pieniędzy w grach hazardowych.

Betclic – bonus powitalny cashback 500 zł

Od 2020 roku BetClic oferuje bonus powitalny w formie cashbacku do 500zł.

W celu uzyskania bonusu wystarczy założyć konto na Betclic, wpłacić depozyt na konto (np. kartą debetową, przez Przelewy24 czy zwykłym przelewem bankowym) i obstawić swój pierwszy zakład do 500 zł.

Poniżej szczegółowe zasady bonusu cashback do 500 PLN:

Jeśli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany, otrzymasz od nas Cashback w wysokości stawki netto Twojego pierwszego zakładu (stawka x wskaźnik 0,88). Maksymalna kwota bonusu wynosi 500 zł.

W celu odblokowania bonusu lub wypłacenia środków bonusowych, kwota bonusu musi zostać obrócona 6-krotnie, na jednym lub kilku zakładach z minimalnym kursem 2.0. Zakłady systemowe, anulowane, zduplikowane lub wypłacone za pomocą opcji Cash Out nie liczą się do obrotu. Obrót bonusem musi zostać zakończony w ciągu 30 dni od momentu przyznania bonusu.

Jak większość z firm bukmacherskich, także BetClic umożliwia swoim użytkownikom robienie zakładów sportowych, czyli typowanie wyników bieżących i przyszłych rozgrywek sportowych. Możliwe jest obstawianie wyników spotkań piłki nożnej, tenisa, koszykówki, siatkówki i wielu, wielu innych dyscyplin a także rozgrywek sportowych (w tym Ligi Mistrzów).

  Bet-at-Home

Zakłady można zawierać w kilku różnych walutach – m.in. złotówkach, Euro, koronach, forintach, czy dolarach. To zdecydowanie duży plus dla klientów przebywających w różnych lokalizacjach i operujących różnymi jednostkami walutowymi.

Każdy klient BetClic, aby móc zacząć uczestniczyć w zakładach bukmacherskich, musi dokonać wpłaty na swoje konto w serwisie. Dzięki wpłacie możliwe jest zawieranie różnego rodzaju zakładów, zgodnie z obowiązującymi kursami. Im lepszy kurs oraz większa ilość zainwestowanej gotówki, tym większa wygrana w razie prawidłowego wytypowania wyniku przez posiadacza konta w serwisie.

Zakładanie konta w BetClic oraz dokonywanie wszelkich dyspozycji, transakcji, zawierania zakładów jest bardzo proste. Firma dba o wysoki poziom oferowanych przez siebie usług oraz o zadowolenie klienta, w tym i o dobrą jego obsługę, dlatego w razie jakichkolwiek pytań czy problemów, użytkownik skontaktować może się z profesjonalnie działającą i szybko reagującą Obsługą Klienta.

Z opinii użytkowników serwisu wynika, że BetClic jest bukmacherem szybkim, nowoczesnym oraz przyjaznym. Cieszy się sporym powodzeniem również z uwagi na bogatą ofertę zakładów, w tym możliwość skorzystania z darmowych usług, typu kasyno online (można zagrać m.in. w ruletkę oraz pokera). Również w kasynie o ile wybierze się opcję gry na pieniądze, możliwe są olbrzymie wygrane.