Opinia o Bet-at-Home
  • Dobry bukmacher na start, z łatwym do obrotu bonusem. - 9/10
    9/10

Bet-at-home Bet-at-Home jest internetowym bukmacherem operującym z Malty, od 2000 roku. Strona oferuje szeroki zasięg wydarzeń do wyboru, skupiając się i tak głównie na europejskiej piłce nożnej. Kursy są średnio porównywalne do konkurentów, a opcje obstawiania są nieco ograniczone. Nowi użytkownicy mogą dostać bonus 50% przy pierwszej wpłacie do 350zł (czyli wpłacasz 700zł – dostajesz 350zł bonusu, a na koncie masz 1050zł do obstawiania). Aby otrzymać bonus wystarczy wejść na stronę Bet-at-home i zarejestrować się.

Bet-at-Home został założony w 1999 roku przez Franza Omera i Jochena Dickengera w Wels, w północnej Austrii. Po przejęciu w licencji przez Komisję gier i loterii na Malcie, strona została otwarta w 2000 roku. Od tego czasu Bet-at-home zaliczył olbrzymi wzrost, posiadając obecnie ponad 1,5 miliona klientów.

Oferta sportowa bukmachera zawiera olbrzymi zakres wydarzeń, włączając piłkę nożną, hokeja, tenis ziemny, sporty motorowe i nawet wyścigi hartów oraz koni. Koncentrując się głównie na piłce nożnej, Bet-at-Home oferuje obstawianie prawie każdej europejskiej ligi piłkarskiej, jak również parę innych z różnych części świata.

Strona internetowa jest łatwa w obsłudze i została całkiem nieźle zaprojektowania. Lista wydarzeń jest rozwijana i znajduje się w lewej części strony. Dodatkowo oferta bukmachera jest wzmocniona również o możliwość gry w pokera online, tak samo kasyna, ale bez bonusów dla nowych graczy.

Obsługa klienta jest wielojęzyczna, dostępna w 20 różnych językach, w tym w języku polskim. Można się kontaktować za pomocą e-maila, telefonu, a także poprzez czat na żywo online.

Niewątpliwym plusem Bet-at-Home jest skupianie się na piłce nożnej w swojej ofercie, posiadanie wielojęzycznej drużyny wsparcia i możliwości kontaktowania się z nimi poprzez czat na żywo. Niestety na minus są średnie kursy i ograniczone możliwości opcji na zakłady.

  William Hill

Pomimo tego BAH pozostaje jednym z najpopularniejszych bukmacherów używanych przez Polaków – wpływ na to ma zapewne szeroka oferta zakładów na piłkę nożną i pełne polskie wsparcie techniczne. Jeśli masz jakieś opinie o Bet-at-Home – napisz w komentarzu.